czwartek, 1 czerwca 2017

Góry z dziećmi - ruszyła wakacyjna wyprzedaż! 

Wakacje rozpoczną się niemal za kilka dni i plany wakacyjne niedługo się spełnią. Pora więc sprawdzić w szafach, czy mali wędrownicy nie wyrośli ze swojej ubiegłorocznej wyprawki. Aby ułatwić kompletowanie garderoby i sprzętu wysokiej jakości - obniżyliśmy ceny! Zapraszamy do Sklepu Małego Wędrownika - spodnie, buty, polary, koszulkikurtki przeciwdeszczowe i softshelle!  Niech nadchodzące wakacje będą radosne i bezpieczne!

W Sklepie ProMonte.pl prezentujemy sprawdzone modele, które możemy polecić wiedząc, że dziecku będzie w nich wygodnie i bezpiecznie.


Spodnie trekkingowe dla dzieci
To nasze dzieci są naczelnymi Testerami produktów ze Sklepu Małego Wędrownika. Z radością sprawdzają wytrzymałość materiałów na brudzenie, ocieranie i wodę. Takie testy, podczas wspólnych rodzinnych wypraw, umożliwiają nam podejmowanie właściwych decyzji w zakresie oferty Sklepu.


Buty trekkingowe
Dbałość o bezpieczeństwo Małego Wędrownika wymaga wybrania dla niego ubrania i sprzętu najwyższej jakości. Trudno osiągnąć tę jakość za niską cenę. Sklep Małego Wędrownika ProMonte.pl to miejsce, w którym można znaleźć kompletne wyposażenie na wędrówkę daleką i bliską. ProMonte.pl to sklep turystyczny dla dzieci, które zarażone pasją aktywnego spędzania czasu zasługują na odzież outdoorową najwyższej jakości.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz